SVOD  plemene  CHIHUAHUA

 

se  bude  konat   dne  16. prosince 2012 (neděle) od 11.00 hodin,  v  restauraci  Klamovkave Stradonicích u Nižboru.

LOC:  49°59'31.510"N, 14°1'17.584"E

 http://www.klamovka-stradonice.cz/

 Občerstvení, oběd v místě.

Autem:

          V Berouně odbočíte  směr  Kladno, poté ještě v Berouně, směr Lány, Hýskov, Křivoklát.  V Nižboru vlevo a po přejetí mostu přes Berounku,  odbočíte opět vlevo na Stradonice.

 Na svod se hlásíte buď předem  (přihlášení  předem  budou zvýhodněni  v pořadí posouzení!) zasláním  fotokopie  PP  psa,  fenky (obou stran!)  a  dokladu  (nebo jeho kopie)  o zaplacení  poplatku  za  svod,   poradci  chovu    p.  Křišťálovi ( případné další informace na telefonním č. 311 517  412)  nebo je možno přihlásit se ,  i zaplatit poplatek,   až na místě, v den konání svodu, za shodných platebních podmínek.

Začátek svodu od 11.00 hodin
– přejímka, měření, vážení (svod   čivav    je   společný s bonitací  plemen boston terrier a havanský psík). Posouzení od 12.30 hodin.

Svod plemene čivava je přístupný psům i fenám od ukončených 9 měsíců a to i bez předchozí výstavy – je na majiteli, aby účast na svodu neuspěchal!

 Náš svod je přístupný všem psům i fenkám od 9 měsíců, i bez předchozí výstavy.

 K chovnosti však musíte absolvovat u nás i jednu výstavu (jakoukoliv, z Oblastních, Krajských, Národních, Mezinárodních, Klubových či Speciálních), od třídy mladých či třídy vyšší, s ocenění  výborná nebo velmi dobrá (pokud absolvuje výstavu v zahraničí, tuto  nutno nechat zapsat v PP, ale   i doložit orig. posudku) a chovnost vám bude zapsána naším klubem do PP. Použit do chovu  však může být, i již klubem uchovněný jedinec (pes i fenka), až od stáří 14-ti měsíců (např. nar. 18.11.2011  až od 18.1.2013).

 Náš svod je otevřený, tedy i pro chovatele nečleny klubů, ale  i  pro členy druhého klubu.

Připomínáme, že druhý klub nemá žádné právo vám vašeho, již chovného jedince, uchovněného v našem klubu, jakkoliv a kýmkoliv kontrolovat (!!),  znovu svodovat, předvádět na svém svodu a pod.,  a musí jej,  jako chovného, plně a bez výhrad respektovat. Pokud by tomu tak nebylo, obraťte se písemně na náš klub či na P ČMKU.

 

                                           Poradce chovu Chihuahua klubu ČR

                                                                Jiří Křišťál.